Rada Gminy Leżajsk w dniu 28 marca 2017 roku podjęła uchwałę o utworzeniu  Żłobka „ Leśny Domek” w Brzózie Królewskiej. Placówka działa od 1 września 2017 roku.

Co nas wyróżnia:

- Miejsce, w którym znajduje się placówka położone jest w bardzo pięknym miejscu, oddalony od głównej drogi i domów mieszkalnych, a blisko lasu. Dzieci mogą korzystać z przylegającego do obiektu bezpiecznego placu zabaw i mini boiska. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany. Żłobek posiada trzy duże, kolorowe, świetnie wyposażone sale, przeznaczone do zabaw i odpoczynku. Korzystamy również z sali rekreacyjnej przylegającej do przedszkola, gdzie odbywają się zajęcia ruchowe w formie zabaw rozwijających motorykę dużą.

- Pełni pasji wychowawcy i opiekunki, które każde dziecko traktują indywidualnie i z wielką troską. Prowadzą zajęcia dydaktyczno – wychowawcze  rozwijając kreatywność i twórczość dzieci. Są otwarci na sugestie rodziców i opiekunów. Stale rozwijają i doskonalą swoje umiejętności i poszerzaja wiedzę o nowe formy i metody pracy z dziećmi.

- Spotkania z ciekawymi ludźmi odwiedzajacymi żłobek, takimi jak: strażacy, policjańci, myśliwi itp.

- Urodzinki i zabawy okolicznościowe zwiazane z andrzejkami i karnawałem.

- Zajęcia dodatkowe – odpłatne – jak dogoterapia.